Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

ASH Polcar

Polcar od samego początku swojego istnienia, postawił sobie za cel rozwijanie sprzedaży poprzez współpracę z niezależnymi firmami posiadającymi doświadczenie i znajomość lokalnego rynku. Współpraca ta zaowocowała rozwojem nawet bardzo małych przedsiębiorstw i utworzeniem Autoryzowanej Sieci Handlowej. Rovercar jest członkiem ASH skupiającej dzisiaj kilkunastu Przedstawicieli Handlowych zaopatrujących w części samochodowe tysiące hurtowni, sklepów i warsztatów.

Polcar, jeden z europejskich liderów rynku części nadwozia, posiada jeden z największych obiektów magazynowych w Europie przeznaczonych głównie do dystrybucji dużych gabarytowo części podatnych na uszkodzenia.

Centrum Logistyczne mieści się w Wólce Kosowskiej k. Warszawy. W skład obiektu wchodzą połączone ze sobą trzy magazyny o łącznej powierzchni składowania 61.000 m2 oraz dwa biurowce. 
Magazyn ma 4 kondygnacje, 79 bram i 14 wind. Codziennie przyjmowane jest około 600 m3 towarów oraz wysyłane około 600 m3 towarów.

Polcar posiada własną flotę samochodową (ponad 100 samochodów ciężarowych i dostawczych) oraz współpracuje z firmami transportowymi dzięki czemu zachowana jest ciągłość dostaw.